
Vabljeni na dogodek, ki ga organizira Šolski center Nova Gorica. Potekal bo v prostorih Strojne, prometne in lesarske šole Nova Gorica (Erjavčeva ulica 4a, Nova Gorica) v četrtek, 3. septembra 2020, z začetkom ob 15.00 uri. Namen konference je predstavitev sodobnih učnih metod, ki so jih učitelji predstavili in uporabili v okviru mednarodnega projekta »Milenijci in postmilenijci: izzivi in priložnosti za učitelje in delodajalce«.
Na brezplačni dogodek se prijavite po elektronski pošti [email protected], najpozneje do torka, 2. septembra 2020. Število mest je omejeno.
PROGRAM
15.00–15.15 | Predstavitev projekta »Milenijci in postmilenijci: izzivi in priložnosti za učitelje in delodajalce« | Aljaž Gec |
15.20–16.05 | Predstavitev učne metode: Learning apps in the classroom – Bolgarija in VR očala | Edi Medvešček |
16.10–16.55 | Predstavitev učne metode: Kahoot – Bolgarija | Tina Stanič |
ODMOR | ||
17.05–17.50 | Predstavitev učne metode: Padlet virtual wall – Finska | Aljaž Gec |
17.55–18.40 | Predstavitev učne metode: Cool concept – Finska | Dražen Grbac |
18.45–18.55 | Delo na daljavo in predstavitev ZOOM za videokonference | Janko Harej |
Več o dogodku najdete na spletni strani Šolskega centra Nova Gorica.